خلاقیت در آموزش

دانش زبان انگلیسی جزء مهارت هایی است که امروزه همه افراد باید داشته باشند. اما شیوه های سنتی و قدیمی که ما بزرگترها به آن سبک آموزش دیده ایم، امروزه برای زبان آموزان نوجوان و فرزندانمان کسل کننده است. من سعی کرده ام با کمک ساده ترین وسایل، خلاقیت در آموزش ایجاد کنم و در ویدیوهایی که منتشر می شود، آن ها در اختیار شما مخاطبین عزیز بذارم.

مخاطبین من چه کسانی هستند؟

ویدیو ها هم مثل صفحه وبلاگ که در سایت منتشر می شود شامل سه دسته مدرسین، والدین و زبان آموزان است.

مدرسین

همه مدرسین می دانند که اگر بخواهند کلاس فعالی که میزان یادگیری در آن زیاد است و سرعت یادگیری هم بالاست را تجربه کنند باید همواره کارهای جدید و خلاقیت در آموزش بخرج دهند. دقیقا مانند تردستی که مخاطب های خود را هر لحظه به وجد می آورد. 

بازی و آموزش انگلیسی دو امر جدانشدنی هستند. اگر می خواهید حداکثر بهره بری را از کلاس خود داشته باشید روش های مختلف را برای آموزش امتحان کنید. حوزه کاری و فعالیت بنده کودک و نوجوان است و در رابطه با این دو گروه خاص تجربیات، مطالعات و ایده های خود را در غالب ویدیو با شما به اشتراک می گذارم.

والدین

تعداد زیادی از والدین این دغدغه را دارند که از چه زمانی آموزش انگلیسی را به فرزند خود آغاز کنند. تعدادی از والدین ترجیح می دهند فرزندان خود را در کلاس زبان ثبت نام کنند، تا به صورت حرفه ای تر تحت آموزش قرار بگیرند. اما تعدادی از والدین مشتاق هستند خود در منزل به فرزندان خود آموزش دهند و پس از مدتی آن ها در کلاس ثبت نام کنند.

پیشنهاد بنده برای این دسته از پدر و مادرها آموزش غیر مستقیم است. آموزش انگلیسی در بازی کاری است که والدین برای علاقمند کردن فرزندان به یادگیری زبان انگلیسی باید انجام دهند. آموزش هایی در غالب مثال در ویدیو هایی که مخصوص والدین ساخته می شود وجود دارد. والدین محترم با تماشای این ویدیو ها ایده می گیرند. بنابراین بهتر می توانند با فرزندان خود در منزل تمرین انگلیسی کنند.

گفتنی است والدینی که دوست دارند در منزل با کودک خود انگلیسی تمرین کنند باید از حداقل دانش انگلیسی برخوردار باشند.  

زبان آموزان 

ویدیو هایی که برای زبان آموزان نوجوان تهیه و تولید می شود معمولا شامل یک نکته مهم در زبان انگلیسی است. شاید اگر در فضای مجازی جستوجو کنید این نکات را پیدا کنید. اما بنده سعی می کنم با ایجاد خلاقیت در آموزش، نکات را در غالب یک فعالیت و بازی جذاب آموزش بدم. 

ویدیو ها کجا بارگزاری شده؟

تمام ویدیو ها در کانال یوتوب بارگزاری می شود. لینک پلی لیست هر گروه (مدرسین – والدین – زبان آموزان) در این صفحه وجود دارد. قبل از کلیک نیاز دارید فیل ترشکن هاتون رو روشن کنید.

برای تماشای هر دسته از ویدیو ها، بر روی تصویر با قند شکن روشن کلیک کنید.

امیدوارم ویدیوها مورد استفاده همراهان عزیز ESL Land قرار بگیرد. لطفا نظرات و تجربیات ارزشمندتون رو با من در کانال یوتوب به اشتراک بگذارید.