دوره آنلاین زبان در WhatsApp

دوره آنلاین زبان انگلیسی در WhatsApp

این دوره غیر فعال است

دوره آنلاین زبان در WhatsApp و در سطح مقدماتی برگزار می شود. مناسب برای افراد 6 تا 12 سال است.

این ترم شامل 8 جلسه و هر جلسه به مدت یک ساعت برگزار می شود. طول دوره یک ماه است. در این دوره کتاب های فمیلی اند فرزند تدریس خواهد شد.

این دوره مناسب چه کسانی است؟

این دوره مناسب کودکان پر نشاط و دوستدار یادگیری است  که تا به حال تجربه شرکت در کلاس زبان انگلیسی را نداشته و یا دانش زبان انگلیسی اندک دارند. در دوره مقدماتی، کتاب Family and Friends Starter تدریس می شود و پایه اصلی این کتاب مبتنی بر آموزش حروف الفبای انگلیسی و کلمات بسیار ساده است. در ادامه دوره Family and Friends 1 تدریس خواهد شد. این کتاب مبتنی بر آموزش گرامر ساده و پایه ، آموزش لغات بیشتر و جمله سازی های ساده است. اگر با کتاب های فمیلی اند فرندز آشنا نیستید اینجا کلیک کنید.

ظرفیت این دوره 4 نفر است.

گفتنی است چون مخاطبین این دوره کودکان هستند ، تدریس همراه با بازی و سرگرمی خواهد بود. اگر دوست دارید فرزندانتان آموزش زبان انگلیسی را همراه با گذراندن اوقاتی شاد تجربه کنند، در این دوره ثبت نام کنید.

این دوره مناسب چه کسانی نیست؟

این دوره برای کودکان زیر 6 سال و یا افرادی که به اجبار والدین باید تحت آموزش قرار بگیرند، مناسب نیست.

کی آموزش انگلیسی به فرزندم بدم

چگونه ثبت نام کنم؟

برای شرکت در دوره آنلاین زبان انگلیسی مراحل ثبت نام بسیار ساده است. ابتدا والدین محترم از طریق شماره‌ای که در سایت گذاشته شده تماس بگیرید و یا در واتسپ پیام دهند. بعد از جلسه تعیین سطح رایگان که از قبل ساعت و تاریخ به شما اعلام می‌شود شرکت می‌کنید و بعد از تعیین سطح می توانید در کلاس مناسب ثبت نام کنید.

آموزش این دوره مجازی زبان در WhatsApp برگزار می‌شود. 

کدام دوره مناسب فرزندم است؟

در توضیحات به سوال “این دوره مناسب چه کسانی است” پاسخ داده شده است. برای توضیحات بیشتر و مشاوره در واتسپ پیام دهید. 

تاریخ ثبت نام

تاریخ شروع ثبت نام هر دوره از 28 هر ماه تا دوم ماه بعدی است.